Тупай

Підприємство TUPAI знаходиться на території міста Агеда (Португалія).

Для отримання найвищої якості покриття, TUPAI придбав найкраще і новітнє європейське обладнання для лакування, що дозволяє чітко контролювати рівномірність і товщину покриття деталі, підвищуючи тим самим антикорозійну стійкість.


 • Ручки на прямокутних розетках (146)

  Безсумнівно, дверні ручки повинні органічно поєднуватися не тільки з дверима, але й з обстановкою всієї квартири в цілому. 

 • Ручки на квадратних розетках (76)

  В обов'язковому порядку, дверна ручка повинна поєднуватися за стилістики з інтер'єром приміщень. Мало того, вона повинна бути виконана в одному стилі і забарвленню з дверними навісами та іншої фурнітурою.

 • Ручки на круглих розетках (38)

  Ручки на розеті мають привабливий вигляд та використовуються на вхідних дверях в парі з накладкою під серцевину, а також на дверях у ванну кімнату з накладкою під вертушок. 

 • Ручки на довгій планці (4)

  Ручки на планці надають дверям гарний естетичний вигляд та є одним з найбільш розповсюджених типів дверної фурнітури. 

 • Розетки (66)

  Накладки до ручок на розеті під євро циліндр. Такі накладки встановлюються на міжкімнатні двері з дерева або МДФ. Матеріал виготовлення – сплав різних металів, найчастіше замак (цинк, алюміній), котрий володіє високою міцністю. 

 • Ручки віконні (3)

  Ручки віконні використовують для монтажу у віконні замки. Це доповнюючий і водночас декоративний елемент для комплексного захисту вікон. Виріб виготовляється переважно зі сталі. Широка кольорова гамма і простий дизайн, дозволяють встановлювати їх на вікна з будь-якого матеріалу, будь то пластик, дерево або алюміній. Всі ручки з цієї серії мають універсальну сторону відкриття.

 • Ручки для скляних та розсувних дверей (25)

  Дверна ручка являє собою не тільки функціональний, але і дуже важливий декоративний елемент фурнітури для скляних дверей. Скляні двері відіграють велику роль в різних інтер'єрах, оскільки дозволяють реалізувати навіть найсміливіші дизайнерські рішення.

 • Вентиляційні отвори (16)

  Обов'язково слід враховувати, що у ванну, санвузол та інші приміщення з підвищеною вологістю двері повинні мати спеціальні вентиляційні отвори або невеликий зазор між поверхнею підлоги і дверним полотном. На полотна для замикання зсередини необхідно встановлювати тільки якісні, надійні ручки і замки, від відомих і сертифікованих виробників, так як конструкції в процесі експлуатації будуть піддаватися значним навантаженням.

 • Відбійники (11)

  Відбійники – це елемент дизайну як інтер'єру, так і екстер'єру, який виконує ряд корисних функцій. Ми виготовляємо відбійники для дверей за оригінальним рішенням, або за стандартною пропозицією.