Brama

Психологи стверджують, що, відчиняючи двері, людина сподівається потрапити в комфортне, затишне середовище.

Саме тому компанія «БРАМА» намагається створити двері, які стануть невід'ємною частиною Вашого затишного інтер'єру! Понад 10 років діяльності, потужний виробничий комплекс - один з найбільших у Східній Європі, та високі стандарти якості перетворили компанію «БРАМА» на лідера із виготовлення міжкімнатних дверей.

Що це означає для клієнтів? Вражаючий вибір найрізноманітніших зразків продукції, цікавий дизайн, надійність та довговічність в експлуатації. І розумні ціни завдяки продуманій маркетинговій політиці.Ці переваги вже оцінили тисячі клієнтів, обираючи міжкімнатні двері «БРАМА» - двері, що додають родзинки Вашому інтер'єру!


  • Двері ламіновані (32)

    Ламіновані двері вважаються бюджетним видом виробів, що відзначається в більшості каталогів на дану продукцію. Не володіючи статусністю моделей з цільного масиву, вони, тим не менш, знаходять своїх клієнтів серед тих, хто віддає перевагу стабільність колірних відтінків і легкість сполучень - будь то ламінована міжкімнатні двері або ламінована двері у ванну кімнату.

  • Двері шпоновані (26)

    Міжкімнатні двері - обов'язковий атрибут будь-якого будинку, вони покликані розмежувати простір, у тому числі на особисте й суспільне. Здавалося б, дизайн сучасних дверей і різноманітність матеріалів, з яких вони виконані, дозволяє реалізувати будь-яку примху домочадців. Оснастити внутрішні дверні прорізи зовні дерев'яними дверима і не понести при цьому непомірних витрат дозволять шпоновані двері.

  • Технічні двері (5)

    ЕІ-30 (протипожежні двері) - каркас дверного полотна виготовляється з суцільного бруска з твердолистяних порід деревини. Дверне полотно наповнене спеціальним ДСП-наповнювачем. По периметру полотна вмонтовується вспінююча стрічка.