Status Doors

Незважаючи на те, що торговельна марка «STATUS DOORS» дебютувала на ринку міжкімнатних дверей в Україні всього лише 1,5 роки тому, продукцію цієї торгової марки встигли по достоїнству оцінити не тільки в Україні, а й в Росії, Казахстані та Ірландії. Основним джерелом натхнення наших дизайнерів є колишня резиденція французьких королів - музей Лувр. Саме звідти були привезені форми дверей колекцій GRAND ELEGANCE. Петродворец надихнув на виробництво таких колекцій, як ROYAL CROSS і CROSS.

1. Створюють здоровий мікроклімат в приміщенні (виконані з натуральних матеріалів: масиву дуба і хвойних порід дерева)

2. Безпечні для здоров'я маленьких дітей і людей, які страждають алергією (покриті екологічними лакофарбовими матеріалами Beckers Acroma (Швеція), Feyko (Швейцарія), Milesi (Італія))

3. Міцні, надійні і витримають 1млн.400 тисяч відкриттів за весь термін життя (за статистикою в середньому міжкімнатні двері витримує 700 тисяч відкриттів і закривань)

4. Безшумні. Не порушують тишу стуком і гуркотом (оснащені замками AGB Medina Polaris (Італія) і німецьким ущільнювачем Schlegel)


  • Golden (27)

    Колекція Golden представлена класичними моделями дверей. Прості форми, хрестоподібні декоративні елементи та чіткі лінії підкреслять простоту і, в той же час, витонченість вашого інтер'єру. Легкий малюнок на склі привнесуть в атмосферу кімнати нотки благородства та аристократичності, але в той же час, подарують відчуття простору і комфорту. Вибір тих, хто віддає перевагу вічній класиці і незмінним цінностям. В основі полотна зрощений масив соснових порід дерева, окутий шпоном дуба. Даний клас дверей комплектується склом сатин білий, сатин бронз

  • Platinum (10)

    Каркасна технологія збірки. Використання цієї технології дозволяє полотну в процесі експлуатації зберегти чітку геометрію, знизити чутливість до вологості і різких перепадів температур, підвищити його зносостійкість і довговічність. З точки зору дизайну, каркасна технологія забезпечує об'ємний зовнішній вигляд дверей, надає їй потужності і елегантності одночасно.