Двері Білорусії

Поєднання європейських технологій на виробництві та наш білоруський досвід , дозволив виробляти двері високої якості.
Двері, які можна знайти в каталозі товарів, відрізняються оригінальним дизайном та зручною конструкцією. 


 

 

 • Екошпон (16)

  Екошпон - це черговий вид композиційного матеріалу, який у якості основи має деревні волокна, а сполучною ланкою виступають екологічно чисті синтетичні смоли. Екошпон під час виробництва піддається пресуванню, в процесі якого повітряні включення повністю видаляються, а матеріал склеюється в щільну плівку. Тому він стійкий до високої вологості і її перепадів.

 • Емаль (9)

  Наші майстри виготовляють деревяні двері з масиву з застосуванням сучасної технології, дбайливо зберігаючи кращі якості дерева, матеріал що використовується піддається спеціальній обробці, яка продовжує термін експлуатації виробів.

 • З масиву вільхи (2)

  Багато покупців стоять перед вибором. З одного боку - двері з вільхи (натуральний масив), з іншого - більш дешеві двері з МДФ. Економлячи на грошах, покупці часто програють, адже якість і зовнішній вигляд дверей з МДФ непорівнянні з якостями елітних дверей з цілісного масиву вільхи. І термін експлуатації дверей з цілісного масиву набагато більший.

 • З масиву сосни (2)

  Масив сосни дозволяє виготовити великий асортимент дверей, як цілісних, так і зі скляними вставками. Ці вставки можуть бути будь-якого кольору, за бажанням замовника. Прекрасним вибором для вітальні стануть двері з масиву з тисненням. Вони допоможуть виділити ваш інтер'єр серед безлічі інших, зроблять його надзвичайно свіжим, оригінальним. Красиві двері з сосни будуть виготовлені з дерева кращої якості, без сучків, дуже швидко.  

 • Шпоновані (101)

  Шпоновані двері придбали велику популярність завдяки гідній якості і помірній ціні. Двері шпоновані - це дерев'яний каркас, покриті та облицюванні шпоном. Купити шпоновані двері на сьогоднішній день - правильне рішення, як з точки зору економії, так і естетики. Шпоном називають шар деревини товщиною до 5 мм. Шпоновані двері мають розкішний вигляд і величезну різноманітність фактур і колірних рішень.