AXIOMA

Дзеркальні двері ТМ «AXIOMA» є яскравим прикладом синтезу сміливих дизайнерських рішень, сучасних технологій і багаторічного досвіду по роботі з деревом, склом і металом. Наші двері не мають аналогів на українському ринку міжкімнатних дверей і кардинально розширюють звичне сприйняття цієї деталі інтер'єру. З чисто функціонального елемента по відділенню одного приміщення від іншого, ми перетворили їх на витвір мистецтва. Наші двері мають ряд незаперечних переваг, а саме:

1. Естетичний вигляд. Будь-яку квартиру наявність наших дверей перетворює в палац. Дзеркальна поверхня не тільки візуально розширить приміщення, а й послужить додатковим джерелом світла, відбиваючи промені з вікон і люстр. Захоплені вигуки і компліменти Ваших гостей, стануть нормою.

2. Надійність. В процесі виробництва дверей ми подбали про надійність і безпеки нашої продукції, а саме:

- Скло всієї площиною клеїться на каркас з вкладеними аркушами пінополістиролу, завдяки чому витримує сильні удари, так як під ним немає порожнього простору, і напруга зі скла повністю знімається;
- Якщо все ж, Вам вдалося розбити дзеркало, всі осколки залишаться на місці, так як скло всією площиною приклеєне до пінополістиролу.

3. Довговічність. Скло не вигорає, не розсихається, не деформується і взагалі ніяк не змінює зовнішній вигляд з плином часу.
4. Доступна ціна. Завдяки тому, що всі комплектуючі ми виробляємо самі.
5. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кожна людина може сама вибрати візерунок, який буде наноситься на дзеркало.

 


 • Бронза (21)

  Серія міжкімнатних дверей «Бронза» виготовляється з дзеркал з бронзовим напиленням. Підходить практично для будь-якого інтер'єру. Завдяки тому, що відбиті промені стають жовто-коричневого кольору, робить приміщення більш теплим і затишним. Візерунок наноситься методом піскоструйної обробки скла. Завдяки цій технології, малюнок не стирається і залишається незмінним протягом усього терміну експлуатації, а поверхня двері стає оксамитовою і приємною на дотик.

 • Графіт (21)

  Серія міжкімнатних дверей «Графіт» виготовляється з дзеркал з графітовим покриттям. Підходить для ділових інтер'єрів, надає приміщенню виразності та індивідуальності. Візерунок наноситься методом піскоструйної обробки скла. Завдяки цій технології, малюнок не стирається і залишається незмінним протягом усього терміну експлуатації, а поверхня двері стає оксамитовою і приємною на дотик.

 • Лайн (13)

  Серія міжкімнатних дверей «Лайн» виготовляється з дзеркал, які чергуються з смугами дерева різного забарвлення. На дзеркалі завдано піскоструйний малюнок у формі смуг, що підкреслює вишуканість інтер'єру і акцентує увагу на його оригінальності.  

 • Моноколор білий (21)

  Серія «Моноколор білий»  виготовляється з скла, покритого фарбою Лакобель з дзеркальними властивостями. Після чого на зовнішню сторону скла наноситься візерунок методом піскоструйної обробки. Підходить для любителів строгого стилю. Завдяки своїй лаконічності підкреслять тонкий смак їх власника. Завдяки цій технології, малюнок не стирається і залишається незмінним протягом усього терміну експлуатації, а поверхня двері стає оксамитовою і приємною на дотик.

 • Моноколор чорний (21)

  Серія «Моноколор чорний» виготовляється з скла, покритого фарбою Лакобель з дзеркальними властивостями. Після чого на зовнішню сторону скла наноситься візерунок методом піскоструйної обробки. Підходить для любителів строгого стилю. Завдяки своїй лаконічності підкреслять тонкий смак їх власника. Завдяки цій технології, малюнок не стирається і залишається незмінним протягом усього терміну експлуатації, а поверхня двері стає оксамитовою і приємною на дотик.

 • Срібло (21)

  Серія міжкімнатних дверей «Срібло» вигодовляється з дзеркал з срібним покриттям. Підходить для світлих інтер'єрів, візуально збільшує простір і наповнює приміщення світлом. Візерунок наноситься методом піскоструйної обробки скла. Завдяки цій технології, малюнок не стирається і залишається незмінним протягом усього терміну експлуатації, а поверхня двері стає оксамитовою і приємною на дотик.

 • Фотоскло (20)

  Серія «Фотоскло» виготовляється методом фотодруку на внутрішній поверхні скла. Зображення не стирається і не змінює колір на протязі всього терміну експлуатації. Ця серія підходить для любителів яскравих кольорів і живих образів. Двері серії «Фотоскло» наповнять приміщення неповторними барвами і піднімуть настрій в самий похмурий день.