WoodWay

Двері на фабриці «ВудВей» виготовляють із масиву сосни, облицьованного МДФ і оздобленого натуральним шпоном дуба та інших цінних порід деревини, а також шпоном файн – лайн. Поєднання соснового «євробрусу» із МДФ унеможливлює будь-які якісні зміни дверних блоків під впливом навколишнього середовища протягом усього терміну експлуатації. Модельний ряд міжкімнатних та вхідних дверей Тернопільської фабрики «ВудВей» представлений серіями «Класика» та «Модерн». Великий асортимент продукції відповідно до сучасних тенденцій мистецтва дизайну надасть можливість придбати продукцію, що підкреслить вишуканість та стиль Вашого інтер’єру.


 • Еліт (11)

  Вишукані форми, оригінальні візерунки, різьблені елементи декору, унікальні вітражі – це те, що завжди у моді, поза межами часу. Традиції дизайну у поєднанні з сучасними технологіями додають звучної гармонії в ансамблі класичного інтер’єру.

 • Класика (26)

  Вічність класики – у її розкоші… Тернопільська фабрика дверей «ВудВей» пропонує великий асортимент міжкімнатних дверей серії «Класика». Вишукані форми, оригінальні візерунки, різьблені елементи декору, унікальні вітражі – це те, що завжди у моді, поза межами часу. Традиції дизайну у поєднанні з сучасними технологіями додають звучної гармонії в ансамблі класичного інтер’єру.

 • Модерн (15)

  Модерн - час на крок попереду ... Модні тенденції сучасного ринку міжкімнатних дверей Тернопільської фабрики « ВудВей » втілені у серії « Модерн » . Витончені і плавні лінії , прості та легкі для сприйняття форми надихають простором Вашу оселю і доповнюють комфортом сучасний інтер'єр домівки . Філософія спокою та динаміки міжкімнатних дверей серії « Модерн » - в поєднанні максимальної зручності та незвичних дизайнерських рішень .

 • Стандарт (7)

  Двері на фабриці «ВудВей» виготовляють із масиву сосни, облицьованного МДФ і оздобленого натуральним шпоном дуба та інших цінних порід деревини, а також шпоном файн – лайн. Поєднання соснового «євробрусу» із МДФ унеможливлює будь-які якісні зміни дверних блоків під впливом навколишнього середовища протягом усього терміну експлуатації. Витончені і плавні лінії , прості та легкі для сприйняття форми надихають простором Вашу оселю і доповнюють комфортом сучасний інтер'єр домівки .  Традиції дизайну у поєднанні з сучасними технологія