PAPA CARLO

Кожен предмет інтер'єру придбаний на фабриці "Папа Карло" створений з душею і любов'ю. Кожна деталь відточена багаторічною працею. Виробництво працює на ринку України більше 15 років і за цей час встигло заслужити прихильність і довіру наших клієнтів. Багато з яких, стали постійними замовниками. Асортимент величезний, фабрика створює не тільки затребувані ринком дерев'яні двері, а й вікна, сходи, кухні та різноманітні меблі.

Для створення виробу з душею, недостатньо досвідчених рук майстра і якісного матеріалу. Необхідно професійне обладнання - найсучасніше обладнання та технології. Використання сучасного обладнання дозволяє значно полегшити роботу при виготовленні міжкімнатних шпонованих дверей.

    

 


  • Серія Millenium (3)

    Елегантні моделі дверей економ-класу із застосуванням екошпону.

  • Серія Optima (5)

    ЗАВЖДИ В НАЯВНОСТІ КОЛЕКЦІЯ «ОПТИМА» Пропонуємо Вашій увазі міжкімнатні двері виготовлені за сучасною технологією з переклеєного масиву дерева та МДФ. Зовнішнє облицювання - фініш -плівка Touchline з ефектом 3-D та відтворенням структури натурального дерева. На відміну від інших дверей економ класу, мають високу екологічну безпеку.