Wake Wood

Міжкімнатні двері WakeWood - це італійська якість, зроблена в Україні!

З 1996 р. "Wakewood" виробляє міжкімнатні двері, ексклюзивні меблі, дерев'яні сходи, шпоновані столярні вироби. Накопичений багатий досвід у виробництві індивідуальних виробів допомагає домогтися найвищого рівня якості вироблюваної продукції. Компанія прагне задовольнити будь-які вимоги клієнтів. Основні пріоритети - якість і ексклюзивність. Зручність, надійність, довговічність і безпека поєднуються в виробах з художнім смаком та індивідуальним підходом до кожного клієнта.


  • Шпоновані (114)

    Шпоновані двері Wake Wood чудово поєднують дві своїх переваги: висока якість і доступна вартість. Застосовуючи технології виготовлення шпонованих дверей, Wake Wood надає клієнтам широкий вибір порід деревини, текстур, конструкцій і дизайнерських рішень. Двері можуть бути шпоновані або штучним -- все на Ваш вибір. Двері шпоновані більш вологостійкі, ніж двері з масиву, тому їх можна розмістити навіть у ванній та інших сантехнічних приміщеннях.      

  • Ламіновані (17)

    За своєю суттю, сучасні ламіновані міжкімнатні двері являють собою не що інше, як композитний виріб, який виготовляється з декількох різних матеріалів - звідси і випливають її основні переваги. Саме завдяки своїй конструкції ламіновані двері мають набагато меншу вартість, ніж їх аналог, виготовлений з натуральної деревини. Перше досягається за рахунок використання мінімальної кількості натуральних матеріалів, а другий саме завдяки сучасним полимерам.

  • Скляні (19)

    Скляні міжкімнатні двері - свіже і нестандартне рішення оформлення внутрішнього простору будинку або квартири. Вони виготовляються із загартованого скла, стійкого до сколів, тріщин і подряпин, тому можна бути повністю впевненим у їх безпеки.