Аплот

Компанія "Аплот" - виробник вхідних металевих дверей, що працює на ринку України з 2004 року. Протягом 10 років ТМ "Аплот" є гарантією надійності на українському ринку вхідних дверей. Ми змінюємось та прогресуємо разом зі світовими тенденціями, щоб наші вироби забезпечували надійний захист житла та приватності особистого простору.


 • Акційна пропозиція (10)

  Вхідні двері хорошої якості, які контактують з навколишнім середовищем, мають вологостійку плиту, та криті якісною ПВХ-плівкою.

 • В квартиру (68)

  Виробництво продукції "Аплот" здійснюється з використанням безпечних для здоров'я якісних матеріалів, які поставляються провідними компаніями.

 • В приватний будинок (100)

  Широкий модельний ряд включає в себе не тільки стандартну серійну продукцію, а й індивідуальні замовлення, що дозволяють клієнту вибирати розміри, варіанти покриттів і різноманітні декори (художня ковка, віраж, інкрустація).

 • Технічні двері (4)

  Технічні двері мають широку сферу застосування: склади, котельні, трансформатори, бічні двері для гаражу, підвалу,комори та інше. Для забезпечення антикорозійної стійкості конструкція дверей спочатку грунтуються, а лише потім покриваються якісною молотковою фарбою. Основною перевагою таких дверей є її невисока ціна, задовільні експлуатаційні характеристики, простий монтаж та надійність.